Touch screen (monitor) nebo jiné rapidní zrychlení práce

Nebaví mě furt datlovat do klávesnice ale to asi není vyhnutí. Také když píšu a pak musím hledat myš abych se překliknul někam vedle dá zabrat.
Napadl mě třeba nějaký monitor s dotykovou obrazovkou, ale nevím jak je to praktické atd.

nebo jaké jsou ještě možnosti.

Třeba s touchpadem na notebooku jsem se nezkamarádil úplně na sto procent.

potřebuju to pro stolní pc

Odpovědi na otázku

Co zkusit na preskakovani mezi polozkami kalvesu TAB a SHIFT+TAB, pokud to nefunguje, nebo nevyhovuje, asi nejlepsi reseni je opravdu ten touchscreen, ale cena byva vice nez dvojnasobna pri stejnych parametrech

Touchscreenem naprostou vetsinu praci jenom zpomalite.

Kupte si kvalitni mys, kvalitni klavesnici a naucte se je lepe a rychleji pouzivat. Naucte se pouzivat treba klavesove zkratky atd.

asi máte pravdu

Doufam. :o)
Jinak kvalitni mysi myslim nejakou optickou ci laserovou s vyssim rozlisenim (dnes poridite treba i za 300Kc) a klavesnici predevsim nejakou s rozumnym (a Vam vyhovujicim) rozlozenim klaves.

Nebo si udělejte vlastní zkratky a makra na nějaké klikání, např pomocí HotkeyP nebo jiného programu. HotkeyP je česky.