» Poradna » Web a internet

Totální ztráta packetů po zapnutí jakékoliv hry, ikdyž hra internet nepotřebuje

Ahoj, začla se mi dít divná věc - po zapnutí jakýkoliv hry mi naskočí nesmyslnej ping a začnou se ztrácet packety. Je jedno jestli je to online hra typu WoT, nebo offline CoD. Dělá to i když zapnu wowko do menu, ještě než se přihlásim - tam není internet vůbec potřeba. Dělá mi to jen na jednom počítači, takže s internetem problém není. Zkoušel jsem vrátit pc do továrního nastavení, kdyby v něm byl nějakej vir, ale nepomohlo. Došly mi nápady.. Máte s tím někdo zkušenost?

Odpovědi na otázku

- WOWko si i v menu sahá na síť- první co mě napadne je nějaký SW na hlasovou komunikaci který detekuje tu hru a "kecá" do provozu- pak nemáte nějaký SW na streamoání?