» Poradna » Programy

Total Uninstall - obnova po čištění

Je možné po tom, co se provede přes Total Uninstall čištění, nějakým způsobem vrátit smazané věci zpět?Nikde tam totiž nevidím, že by se smazané zálohovalo, ani možnost obnovení.Mám na mysli verzi zdarma (jestli je to u placené jinak nevím).Nemám na mysli obnovu systému Windows, ale funkci Total Uninstal.Děkuji za odpověďů

Odpovědi na otázku

Nelze. A pokud vím, tuto možnost nemá většina podobných programů. Ale skoro všechny napřed vytvoří aspoň bod obnovy.Jediné které dokážou samy "vrátit akci zpět" jsou ty jež už při instalaci daného programu provedou "záznam" toho co se instalovalo. A ten je pak možno použít ke kompletní odinstalaci nebo naopak zpětné instalaci. Z příkladů mě napadá Ashampoo Uinstaller nebo Comodo Programs Manager.

Děkuji za odpověď, myslela jsem si to, když jsem v možnostech nic nenašla.

V tom máš pravdu, že to nie je možné. Ale len čo sa týka položiek v registroch. Práve väčšina programov má v možnosť nastaviť mazať pozostatky (súbory) len do koša.