» Poradna » Ostatní

Total Pages Printed

Dobrý den, dá se u laserové tiskárny HP vynulovat ze statistik celkový počet vytisknutých stran?Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Jedině sevisním zásahem.

Dobrý den, jak to myslíte? Prosím o podrobnosti, děkuji moc

Já jsem zažil vynulování u dvou tiskáren (1xBrother + 1xEpson), kde byla v záruce vyměněna elektronika tiskárny. S novou se pak začínalo od nuly. Obecně jsou obvykle tyto údaje v nějaké EEPROM paměti, která by se musela přepsat údaji jaké jsou v nové tiskárně.