» Poradna » Programy

Total Commander

Potřebuji nastavit Total Commander, tak aby se mě výsledek vyhledávání otevřel hned v okně. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Kua drat

Pokud vim, tak to nejde. Musis po vyhledani dat vysledek do okna...

jj

Tak ty chceš něco vyhledávat, a to i na více discích, a výsledek se má otevřít v jednom okně? Tak potom je pro tebe přímo ideální program  WinNc 2000 nebo 3000 Pro. Tento program mě překvapil vyhledáváním, kde se výsledek zobrazí v jednom z oken manažéra, tak jako by to byl jeden disk! Přitom nalezené položky leží na několika discích! Když se rozhodneš tyto soubory vymazat, tak se mažou na všech discí najednou!

tohle umí TotalCommader taky, jen je třeba kliknout na tlačítko "Výsledek do okna" a to mu na tom vadí

Po vyhledavani klikni na "vysledek do okna".

Alebo namiesto kliknutia mozes stlacit Alt - a pismeno ktore je na tom tlacitku podtrhnute, v ceskej verzii je v tlacitku text "Vysledek do okna", teda stlacenie Alt-O ma tu istu funkciu.

jesis, zive zrusilo podtrhnutie, "vysledek do okna".skuska podtrhnutia

zas na zive daco funguje