» Poradna » Programy

Total commander nezobrazuje plochu

v total commanderu když si otevřu users/můjúčet tak tam vidím všechny složky, dokumenty, one drive atd ale nemám tam plochu. Nikdy jsem se s tím nepotkal, netušíte kde je problém prosím?

Odpovědi na otázku

A "Desktop" tam máš?

vtipné, ale místo srandiček bych fakt uvítal radu

jj, a 1-2-3 jsi něco stiskl?

Máš ji v tom One Drivu.

ježiš fakt v tom one drive To fakt nechápu proč, díky moc. To by mě vůbec nenapadlo....

lebo si povolil synchronizaciu plochy a blby OD nevie synchronizovat x zloziek, len jednu.

Není to náhodou zapnutou volbou Synchronizovat napříč zařízeními (nebo jak se to tam jmenuje)..?Nevím, OD nepoužívám nikde, tak jenom tipuji...

Nekecej ... https://ctrlv.cz/ENLDA je tam i Desktop.Je tam zkrátka vše, co máš v PC.