» Poradna » Programy

Total Commander 8.51 chmod

Funguje v Total Commanderu 8.51 příkaz chmod? Zkoušel jsemchmod 777 .\složkaale to zjevně TC nezná. Taky ve změně atributů není ta tabulka jako dřív.

Odpovědi na otázku

V TC samozrejme chmod nefunguje. chmod funguje tam, kde ho zna OS.Ve zmene atributu je stale ta sama tabulka (Files / Change Attributes..).

Můžeš mi říct, kde v tom okně můžu nastavit oprávnění 777?http://i.imgur.com/8NOMZdc.jpg

To nevim. V mem TC 8.51 mam standardni okno, kde to nastavit jde.

Funfuje. TC samozřejmě chmod zná (v tabulce, nebo z řádky např. chmod 777 složka) a stejně samozřejmě se změna přístupových práv pomocí chmod týká souborů a složek uložených na serveru.