» Poradna » Programy

Total Commander - problém spouštění

DObrý den,

při nové instalaci Windows XP SP3 mi tento program jde po instalaci spustit pouze jednou či dvakrát, poté po resetu PC nebo druhý den nejde spostit, můžu klikat na ikony jak chci a nejde, proto prosím o radu jestli někdo neví jak z toho, protože pokaždé když chci dělat s total cmd, tak ho musím instalovat znovu a znovu. Myslel jsem že to bude třeba verzí , ale není to tym zřejmě, protože jsem už z vzteku nainstaloval i Unreal Commander a ten to dělal také, takže myslím že problém bude někde v nějakém nastavení,
Děkuji za každou odpověď která by vedla k vyřešení mého problému

Odpovědi na otázku

mam ten stejny problém. taky bych rad věděl proc se tak děje

a jistě to není problém s SP3, co se zatím já bojím nainstalovat, ač mi ho MS nabízejí?

Mě zase TC špatně spolupracuje s kolečkem myši. Tak jsem ho vyměnil za freecommander a jsem spokojený.

tak ten free commander mi dělá naprosto to samé.....

To, že po krátké době nefunguje program z disku ukazuje na problém s HW a nebo máš PC zavirované. Něco ten soubor poškodí, samo od sebe to nebude

Na 100% vir alebo HW problemy s PC. Totalcommander pouzivam uz aspon 5rokov denne bez problemov (legalne kupeny). Aj s SP3, uz vyse pol roka, denne.

Este ma napada ze kde si si pri instalacii zvolil umiestnenie .ini suboru? Je mozne ze ti nejaky vir alebo z nejakeho dovodu obmedzuje pristup k ini suboru v nejakej zlozke, skus pri instalacii zvolit ze .ini subor chces mat v zlozke s programom.