Toshiba U500 sattelite

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je možné v čr konfigurovat notebooky toshiba? Chtěl bych si nakonfigurovat notebooku toshiba sattelite u500 jako to lze v americe.......... Je možné u nás vůbec nějaké notebooky nakonfigurovat?

Odpovědi na otázku

Dobrý den.
Musím Vás zklamat, ale v ČR notebooky Toshiba nelze konfigurovat, aspoň teda ani já jsem nenašel na oficiálním webu žádný konfigurátor.
S pozdravem

Tak jsem si tedy nejspíš vybral konfiguraci U500-10L notebook budu používat na práci na Gymnáziu na semináře a občasné zahrání si her. Jen bych se chtěl zeptat zda tento model ma podsvícenou klávesnici?

No, já mám model A200 1CR, takže nevím, jestli má podsvícenou klávesnici, nicméně na webu Toshiby, jsem o tom nenašel zmínku, takže pravděpodobně ne.
S pozdravem

Proč velké "G". Neblbneš?

A navíc si taky to triko honíš. V "označení" NB nejsou dvě "t", ale dvě "l". Fuj