» Poradna » Notebooky

Toshiba satellite a 660-10x

Zdravim,mám notebok toshiba satellite a660-10x a asi odesel adapter,baterie se vybila a uz nejde spustit,adapter je model PA3717E-1AC3 a potřeboval bych vědět jestli se dá koupit nějaký jiný náhradní adapter třeba i jiné číslo modelu,jestli mám koukat na napájení či co,nevím jaký koupit,děkuji

Odpovědi na otázku

kdež zadáš do netu název ntb s čísle, počítam nabídka bude. Včera jsem koukal po pro T A300 a mají v nabídce. Váhám s opravou koncovky stále by 250 kč a nový je za 650 a protože odešla baterka tak celkem 1950 kč