» Poradna » Windows (a jiné OS)

Toshiba NB500

Dobrý večer nedarí sa mi nainštalovať Windows 7 na tento notebook.. po setup us starting mi vyskočí ze chce driver..Hľadal som na nete ale neviem aký tam mám stiahnuť aby ma pustilo ďalej do inštalácie..Prosím pomoc.Dakujem

Odpovědi na otázku

Potřebuješ instalačku která má integrované drivery. Byla na uložto ale už je smazaná.Napiš mail a pošlu ti odkaz...

Nemôžeš mi prosím poslať na mail iba tie drivery a umiestnenie v Inštalačke?Mám pomalé wifi a ten notebook potrebujem mať hotový.E-mail:peto.stieber@gmail.com