Toshiba disk

Dobrý den. Zakoupil jsem si Notebook HP Elitebook 8560p který má disk Hitachi HTS543232L9A300 ATA Device ale ten disk má bohužel jenom 298 GB. Ale chtěl bych nějaký disk s aspon 1 TB do tohoto notebooku. Prosím vás abyste mi zaslali do komentářů nějaký disk do tohoto nt s 1TB a aby do něj pasoval co se týče Zdroj atd.. Odkaz na informace ohledně mého současného disku : https://ctrlv.cz/jGTOOdkaz na informace ohledně mého současného pc : https://ctrlv.cz/bE3N

Odpovědi na otázku

A zapomněl jsem dodat že bych chtěl Toshiba disk, a že velikost disku mám 2,5.

ten disk je na SATA2 nebyl by lepší se SATA3? Nikde ve specifikaci jsem sice nenašel, že by měl SATA 3 ale podle parametrů si myslím, že by to šlo...

Ať se podívá co tam má za sběrnici. Pokud pouze sata2, je zbytečné honit se za sata3 diskem.....

Navíc dnešní HDD horko těžko zvládnou rychlost SATA1. Ikdyž 3.5" a 7200ot už může dosahovat až na 200MB/s ale 2.5" disk s 5400ot se bude možná pohybovat někde u hranice 100MB/s. Rychlost SATA2 (300MB/s) je pro něj zcela dostatečná.