» Poradna » Notebooky

Toshiba C55D-A-150

Dobrý den,Může mi někdo poradit jak prodloužit výdrž baterie notebooku ,když po vypojení z elektriky se okamžitě vypne na slabou baterii ?Avšak nechci koupit novou baterii.DěkujiVáclav

Odpovědi na otázku

výdrž ne, ale lze risknou jet bez baterky. Prý něco vyhoří. Mě za 3 roky eštš ne. Že by ted, ne to Eset vytěžuje. Stop vypínám už je mu sedm let

Jak jet bez baterky ??? A co vyhoří ?

prý základovka. Já mám A 300 tam můžu vyndat baterii, tvůj nevím, tak jen obecně že bez ženské a baterie se dá jet jen se nesmí srdíčko a plíce namáhat

Ale to bych musel mít počítač nabíječce ne ??

Ano Na tom co dosud, *je to i notebooků osud, pokud jim baterka odchází

Výdrž se nedá nijak softwarově ovlivnit.Pokud fungoval často na baterii, bude už mít hodně cyklů za sebou.Nejlepším řešením je koupit novou baterku.Pokud nechcete, smiřte se s napájením.

miesto baterie energia z pomarancov, ako v tomto videu http://megavideo.sk/ako-vyrobit-energiu-z-pom... Alebo chod za Saxanou a vypytaj si od nej nejake buxento supoflex, jaj prepac ona uz nevie carovat, tak ze uz len naozaj jedine logicke riesenie = nova bateria.