» Poradna » Počítačové sítě

Torrenty, problém

Zdar, mám takovej problém s torrentama. Používám program BitComet. Modem mám Zyxel 660H T3. Problém je ten, že když spustim BitComet (mám verzi 1.03), tak na 5 min. nejde net, nikde. Problém je prý v nat tabulce toho modemu, že zvládá jenom 1024 spojení, nebo tak něco a prý si mám nastavit v programu maximum možných připojení pod úrovní těch 1024, ale ať nastavuju co nastavuju, tak to nejde. Nevěděl by někdo co přesně nastavit, ať už v tom programu nebo modemu, aby to nedělalo? Dík za rady.

Odpovědi na otázku

ja uz toho mam fakt dost :D:D google znas ? asi ano, kdyz vis co a jak se ma pry nastavit...a co se zeptat strejdy googla jak to nastavit ?!

Tady chce každej všechno zadarmo(někde slyšel o torrentech)a nic si o tom nezjistí a pak se strašně diví,že mu to nejede!!!!

Na modemu vypnete UPnP.
V BitCometu vypnete UPnP.
(Mate-li ho zbytecne zapnute, modem nemusi stihat. Jinak je to naprosto bez problemu.)

Pak to bude fungovat.

Pokud jste nesmyslne nerozladil pokrocila nastaveni BitCometu, neni duvod, proc by nemelo 1024 spojeni stacit.
Chcete-li se dozvedet vic, prectete si FAQ na strankach autoru uTorrentu. (Vsechny dulezite informace plati i pro BitComet.)

Maximum half-open spojeni musite nastavit na mensi cislo, nez je max. pocet half-open spojeni, ktery umoznuje Vas OS. A to je trochu problem - ve WinXP to jde patchem nastavit (ale ani pak neni rozumne se pouztet nad radove 100 spojeni), ve Viste to nejspis nenastavite (protoze ty svine z Redmondu vynutily podepsane ovladace a patchovani tcp/ip je pak velmi krkolomne). Ale takove ladeni by nemelo byt potreba.

Díky moc za skvělou odpověď. Na ty nahoře ani nebudu reagovat. Jsem na poradně, od toho tu poradna je, aby se lidi ptali.

To se pletes poradna primarne slouzi jako databaze informaci. A duplicitni temata ji jen zneprehlednuji.
Staci si precist pravidla...
Predstav si jak by to tu vypadalo kdyby se vsichni jen ptali...

..a neodpovedali na otázku.Alebo tárali o všetkom inom len nie o dotaze.Načo je tu poradňa keď máme strýka googleho

Precti si jeste jednou mou prvni vetu a pravidla ;)

Ikdyz pouziji google pri reseni problemu tak se me casto stava ze me odkaze na tuto poradnu...

Google je dobrá vec,ale aj velmy rozsiahla.Nie všetci ho vedia používať.Je ovela jednoduhšie sa opýtať na konkrétny problém niekoho kto sa vyzná a poradí hneď,ako keď má laik hladať medzi stovkami rôznych odkazov.Buť treba odpovedať na dotaz,alebo hodiť link kde sa dá o tom niečo dozvedieť.Poniektorí na tomto fóre iba čakajú na to aby mohli niekomu vynadať a oháňať sa googlom.Možno si práve tú odpoveď(sekundárnu) niekto vygoogluje.Bez odpovedí nebude databáza

Tak mi bohužel nic z toho nepomohlo, ale pomohlo mi v "nastavení" , "torrent", "stahování bt" odškrtnout položku "enable dht network" a dole na liště je "dht nepřipojeno". Zdá se, že na rychlosti stahování se to nijak neprojevilo, i když určitě to trochu rychlost ovlivní, ale za ten klid při surfování to stojí.