» Poradna » Počítačové sítě

Torrenty a porty

Nazdar lidi sry ,ze otravuju urcite je tu spousta podobnych temat.Mam Azureus v2.5.0.0. sit : Fofrnet a bohuzel provider me omezil ,ze mohu stahovat jen po 23.00 hodine do 6.00hodin do rana a to se mi nelibi.Nechci cekat.Bohuzel diskuze na toto tema s providerem neprobehly ,tak jak bych si pral a omezeni zustava nadale .Slysel sem ,ze existuji ruzne okliky ve zmene portu atd. ... .Ale nevim jak na to porty uz sem zkousel zmenit ,ale fungovalo to jen na chvilec vypada to ze je provider zatrhl taky .proto pls nevite nekdo jak to zase obejit uz sem toho zkousel hodne a nic nefunguje.

Odpovědi na otázku

Ono to zdaleka neni jen o portech.Pokud Vam soucasny stav vadi, musite si poridit internetove pripojeni od profesionalniho ISP, ne pripojeni k webu a mailu, ktere mate nyni.