» Poradna » Programy

Tomu počítači hrabe?

Včera v noci změna času, pochopitelně se to správně ve 2 ráno seřídilo tak jak má. Ve 4 ráno počítač vypnu, ráno ho zapnu, a při zapnutí se zase čas ubral o jednu hodinu - výsledek = počítač ukazoval o hodinu jiný čas. To má ten Bill teda nápady, 2x seřizovat hodiny při změně z letního času. To člověk má hnedka chuť sebrat Windows a jít ho reklamovat že nefunguje korektně...

Odpovědi na otázku

To je tím, že máš doma čórku   a nesprávný Windows. Kdybys měl WinME,tak se ti seřídí dokonce i všechny hodiny v bytě na správný čas