» Poradna » Programy

TomTom a PDA

Nemáte někdo tušení, jak poznat, že produkt označený např. jako "Tom Tom Navigator 5 Europe - SW (GPS mapy)" obsahuje skutečně software pro PDA, nejen mapy? Prodavači o tom bohužel nemají nejmenší tušení, horlivě doporučují jako kompletní produkt i nabídku map, která je určena pro řadu TomTom GO .

Odpovědi na otázku

Nevim, jak TomTom, ale treba u SmartMaps, i kdyz si koupis jen jednu turistickou mapu, tak jeji soucasti je i soft pro praci s tou mapou

Právě že tady ne .Například tady jsou jak mapy, tak mapy + soft:http://webline.elko.cz/default.asp ledatProdejce o obojím tvrdí, že je to aplikační software. A je spousta ishopů, kde mají produkt jen jeden a nemají ani tušení o tom, jestli jsou to jen mapy nebo i soft .

Asi ti nezbude nic jineho, nez se zeptat autoru...

To mně nepomůže, vím, že existují 2 varianty - jen mapy nebo mapy + SW, víc mně autoři nepoví. Bohužel to netuší drtivá většina prodejců...