» Poradna » Ostatní

Tomtom -. levá pravá

Zdravím.Nemá někdo informaci, zda už TomTom opravil chybu u Českých hlasů, kde si hlas plete levou a pravou?Děkuji

Odpovědi na otázku

Určitě tu informaci budou mít na podpoře Tomtom. Zuzana se po letní aktualizaci už neplete, další hlasy nevím.

To určitě ano, ale jaksi mi ani po týdnu nikdo zatím nereagoval. Potřebuji jich do konce týdne koupit několik, tak jsem zkusil položit dotaz sem.Každopádně díky moc za info. Zuzana postačí :)

Zuzana sa aj po aktualizácii mapy 1/2015 na Slovensku stále pletie.