» Poradna » Ostatní

Tom clancy's The Division pořád padá

Dobrý den. Pokud znáte nebo hrajete The Division potřeboval bych pomoc. Když normálně spustím hru, tak to nějakých 5 nebo méně minut běží a potom to spadne, Uplay napíše že hra spadla. Pokud nastavím s celé obrazovky do okna, hra se nenačte a taky spadne. Vůbec nevím co mám dělat a byl bych velice rád kdyby mi někdo pomohl co s tím protože nerad bych vyhodil peníze za hru která mi padá.

Odpovědi na otázku

Přidám se taky. Mám stejný nebo hodňe podobný problém. Otestoval jsem už nesčetně kombinaci nastavení a pořád padá. Co mě dost zaujalo že prakticky pokaždé když to spadlo tak jsem měl chvíli před pádem hry vytížení CPU trvale na 100%