» Poradna » Ostatní

Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint padá na plochu

Dobrý den, mám problém s Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint. Neustále padá na plochu. Hraji tak 1-3 min. a vypne. Ostatní hry to nedělají (CSko, wrc4)Teploty jsou v pořádku. Sestava: AMD ryzen 5 2600 ram 16gbgrafika XFX GTS RX 580 8gb zakl. deska asrock b450m pro 4f win 10 Párkrát se stalo (4x), že jsem hrál 20 min. v kuse. nechápu.děkuji

Odpovědi na otázku

Asi něco co běží na pozadí to shazuje. Pokud máš antivirak,tak ho zkus hodit na herní režim.

Antivir jsem už zkoušel vypnout. Bylo to stejné.

Tak se podívej co ti tam vše běží přes autoruns. https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo...

Tak jsem se díval, ale je to mimo moje znalosti v oblasti PC(nevyznám se v tom)

Vyzkoušej jiný ovladač na gpu.

To už jsem zkoušel.

Mne takto padalo TC's Division 2, keď som mal zapnutú podporu DirectX 12. Vypol som a pády prestali.

A kde se to dá vypnout ?