» Poradna » Ostatní

Tohle jsem našel v poštovní schránce.

Nějak mi není jasné wo co go. Víte to někdo? Myslíte, že udělám chybu, když to rovnou vyhodím?

Pasivní příjem
Co je vlastně pasivní příjem?
Pasivním příjmem se rozumí pravidelný příjem, pro jehož získávání není třeba vynakládat nějaké zvýšené úsilí (nebo práci), a nebo kde není vyžadována má přítomnost.
Dostatečně vysoký pasivní příjem je cesta k finanční svobodě a bohatství. Každý, kdo pracuje na svém pasivním příjmu, se dopracovává k finančnímu zdraví a ten, kdo nebuduje svůj pasivní příjem, pracuje na své finanční chudobě.
Naše společnost je nezávislá, proto můžeme společně s Vámi vybrat, co se dle Vašich potřeb a zájmu pro Vás nejvíc hodí.
Cílem naší práce je snížit poplatky a zvýšit výnosy klientů-Vás!, z toho, co už léta platíte.
Služby pro Vás:
- servis (nemusíte nikam chodit, naši zástupci k Vám přijedou osobně ve Vámi zvolený čas)
- poradenství (všechny informace jak zlehčit a usnadnit Váš život)
- kontrola stávajících smluv (případné řešení jejich přehodnocení)
- důchodová reforma (systém a využití této reformy)
Za nic z toho neplatíte!!!!!! Poskytované služby jsou zdarma!!!!!
Zavíráme si sami dveře do lepší budoucnosti, protože se bojíme klamu a podvodu.
Je třeba si uvědomit, že je mnoho věcí, o kterých nemají lidé ani ponětí a přitom se týkají každého z nás.
Budoucnost bude taková, jakou si ji uděláte, teď musíte rozhodnout o tom, jaká bude!!
Pokud si chcete sjednat "nezávislou" čistě informativní schuzku, stačí nám jen zavolat.
Telefonní kontakt: 7xxxxxxxx
Obchodní zástupce: xxxxxxxxxxx
Financujeme Vaši budoucnost ©

Odpovědi na otázku

Podle hesla na konci:
http://www.datalife.cz/cs...
Ale pokud se neobtěžují napsat jméno firmy ani o co se jedná, tak asi mají co skrývat.

Hele Yarda, to se nas budes ptat ka kazdou kravinu co v zivote potkas? Emaily, schranky, nabizecky a porad dokola. Uz z tebe mam pocit, ze taky jen prudis s blbostma.

Samozřejmě prudím. Dnes jsem ještě nikoho nena$ral, tak jsi mi teď posloužil ty a hned mám lepší náladu. Díky Ti

Aby někdo měl pasivní příjem, musí být někde na druhé straně několik aktivních/naivních blbů, kteří na něj dělají, nebo ze kterých tahá prachy.
Schválně, na kterou stranu myslíš, že tě chtějí dostat.
Jinak hezké počtení je tady,
http://www.blisty.cz/art/60541.html...

"Schválně, na kterou stranu myslíš, že tě chtějí dostat."
Von už Yarda na té správné straně je dávno. Von je z kraje, kde lítají pečený holuby do huby ale hned ten první se netrefil a fláknul ho do kebule, takže mu od té doby připadá všechno báječný...