» Poradna » Programy

To už živě tak kleslo?

To už úroveň živě tak klesla, že už tu pomalu několik týdnů vidím reklamní banner, na pochybné zboží, které už je pomalu na hranici zákona? Jedná se mi o banner na tuto stránku:http://www.excellent-pipes.cz/hlavni-stranka/ Se tam můžou dušovat jak chcou, ale stejně i oni beztak moc dobře ví, pro jaký účel si to lidí kupují a co s tím potom dělají, ještě kor jak tam píšou, že to není určeno na kouření toho a toho čímž vlastně navádí, k čemu všemu se to dá používat. Kdyby tomu tak nebylo, tak to tam nepíšou. V obchodě s nožema se taky nepíše, že to není určené pro zabíjení lidí.. Taková úboha "samoobhajoba" podobně jako třeba admini DC hubů píšou, že hub není určen pro sdílení nelegálních věcí, přitom všichni ví, co se na tom hubu v 99% případů mění.Provoz takového obchodu jako je výše uvedený bych zrušil a už určitě bych nedával na něj reklamu na seriózní servery.

Odpovědi na otázku

Hlavne ze na zive pisi nekteri lide seriozni prispevky, vid, Mirku

To tě to opravdu tak pohoršilo, nebo jim děláš placenou reklamu?

No ještě abych jím dělal reklamu  Samozřejmě, že mě to docela pohoršilo. Možná jsem tam ten odkaz dávat nemusel, tak to fakt vypadá možná tak trošku jako reklama,ale aspoň každý ví, o co jde.

Jakej... banner? Reklamní? To na živě je?

Co je to reklamni banner?

Asi se ztrapním, ale mohl bys mi vysvětlit co to teda je "reklamní banner"? Popř., co teda jsou ty "proužky" s reklamou tady na živě? A tuhle otázku myslím naprosto vážně, pač mi to asi nějak nedocvakává...

reklamní banner = reklamní grafický proužek (tedy to, co bliká - někomu - všude tady okolo)Kolega mif "jako" neví co je to reklamní banner, protože jednak rád šprýmuje a druhák používá zřejmě blokovač reklam jako většina normálních lidí...

jo takhle... blokovač reklam? Jak to funguje? Já mám teda akorát ve FF zakázané popup okna, ale jinak bannery zakázané nemám, ani to nikde v nastavení není, takže předpokládám, že je na to nějaký externí program... ale když jsme u toho - jak ten program pozná, že se jedná o reklamu? To to zakáže jakýkoliv obrázek, který je zároveň odkazem??

To uzasne stvoreni se zove Proxomitron a je to filtrovaci proxy cache, kde mas presne definovana pravidla, co a jak zazdit. Je to IMHO docela povedeny flak softu, skoda jen toho, ze uz se nevyviji...BTW: neboj, pozna to...

jestli mas FF tak si nainstaluj rozsireni adblock http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/adblock/ a taky nebudes mit bannery

Jsem toho názoru, že reklamní banner (jakýkoliv) se zobrazuje pouze totálním lamám a hlupákům, co používají MSIE. Já jsem banner neviděl už léta, vlastně jsem už skoro zapoměl, že něco takového vůbec existuje.

 jsou i lidé co mají IE a nemají bannery ... a neni to telvizní trik.Já osobně mám IE i bannery

Hlupaci s IE si taky dovedou blokovat reklamy, to se nebojte. Treba ja

ja mam IE a zasadne reklamy neblokujem. az raz zavedu na zive plateny pristup, budes prvy nariekat.

az raz zavedu na zive plateny pristup, tak sem prestebu chodit...

ja si myslim ze zive si nevybera konkretne ktore bannery sa zobrazia, ale zobrazuju reklamy serveru adrenaline (za ktore asi dostanu od nich prachy), takze sa darmo stazujes na zive .

BTW mam pocit ze predavat fajky je legalne, aj keby si napisal ze toto je fajka konkretne na drogu XYZ. Nelegalny je predaj urcitych zakazanych omamnych latok, a nie predaj nejakej trubicky ktora sa da pouzit na cokolvek.

Ale i tak určitě není moc košer prodávat nástroj pro aplikaci drog, a ještě jej veřejně inzerovat na webových stránkách ve formě reklamního banneru.

 v lékarně ti taky prodaj stříkačku... a taky je to na drogy ...nebo na inzulín :D

Naprosto souhlasim. A v lekarnach by se mely prestat prodavat jehly a strikacky a vsechny leky ze kterejch se vyrabej drogy... takhle na ne na fetaky.

Proč bych chodil do lékárny? Buchny dostanu v K-centru.

A v hypermarketech prodávají kalhoty. Do kapsy se dají dát drogy. Měl bys to asi nahlásit.

: lidi v kondomech polykaj dogy a převážej je přes hranice : kondomy by jsi měl tedy nahlásit taky

Je rozdíl mezi kondomem, který je primárně určen k šukání a v naprosto výjímečných případech jej někdo použije k převážení drog, a mezi výrobkem, u kterého je každému jasné, pro jaké účely se to vyrábí a prodává.

Ale aj fajky su primarne na fajcenie tabaku, a nie na nejake zakazane drogy. Tabak v beznych cigaretach je nieco uplne ine ako tabak ktory sa predava osobitne. Niekto ma radsej normalny tabak alebo vonavy tabak namiesto cigaretoveho hnoja (ani sa mu necudujem).

Jo, v tom si rozumime...

Ne "lidi v kondomech polykají dogy", ale "lidi polykají drogy v kondomech".To jen pro případ nahlášení, aby policajti nehonili občany, navlečené do preservativů a polykající psy.

 a možná minutu před tím než jsem napsal ten příspěvek jsem si měl jít raději lehnout...

Nestraš člověče,nebo zejtra nikam nejdu... U kterejch hranic jsou ty lidi v kondomech,co polykaj velký psy?  (dneska už neusnu,to je sichr).

Parádní informace. Díky Mirku. Kámoš má za nějaký čas narozky, takže se to docela hodí, něco takového znát. Ty skla vypadají fakt výborně. Už se nemůžu dočkat, až si dám pořádné šluka z nějaké. Snad jen ty ceny jsou u některých trošku síla.

vzdy lepsie, ked klesne zive ako mne.

No Mirku, nebyt teba a tie tvoje "presvedcujuce" otazky a "problemy", tak Zive by nemalo uz ziadnu uroven.

Starý dobrý IE6 ve spolupráci s AdMuncherem nezobrazuje nic.Ty máš Maxthon, že jo ? Asi taky nejni bez chyby ?

Mirku, co budes delat s tema dlouhyma papirkama co dostanes koupit v kazde trafice? osobne preferuji cerne smokingy "de luxe", proto te prosim abys je ze sve protikuracke kampane vynechal, nemel bych si potom do ceho smotnout brczko :)

O com pise ten trkvas? Radsej si to ani nejdem citat... nechcem si pokazit naladu.