» Poradna » Programy

To uz MS prehani!!! Nemuzu otevrit prilohu (.exe) v Outlook

Ahoj vsichni. Prave jsem se dozvedel, ze kdyz pouzivam MS Outlook XP, tak nemuzu prijimat prilohy typu, ktery je nize. Coz me pekne sere, abych pravdu rekl. Nekdo mi posle .exe a ja si ho nemuzu otevrit. Je nejaka finta, jak to ulozit alespon na disk nebo aby se to dalo otvirat?Uz to zacina. MS si zacina diktovat, co budeme delat a co ne!!!Diky vsem za rady.adeMicrosoft Access project extension.adpMicrosoft Access project.basMicrosoft Visual Basic class module.batBatch file.chmCompiled HTML Help file.cmdMicrosoft Windows NT Command Script.comMicrosoft MS-DOS program.cplControl Panel extension.crtSecurity certificate.exeProgram.hlpHelp file.htaHTML program .infSetup  Information.insInternet Naming Service.ispInternet Communication settings.jsJScript file.jseJscript Encoded Script file.lnkShortcut.mdaMicrosoft Access add-in program.mdbMicrosoft Access program.mdeMicrosoft Access MDE database.mdzMicrosoft Access wizard program.mscMicrosoft Common Console Document.msiMicrosoft Windows Installer package.mspWindows Installer patch.mstVisual Test source files.pcdPhoto CD image or Microsoft Visual Test compiled script.pifShortcut to MS-DOS program.regRegistration entries.scrScreen saver.sctWindows Script Component.shsShell Scrap Object.urlInternet shortcut.vbVBScript file.vbeVBScript Encoded Script file.vbsVBScript file.wscWindows Script Component.wsfWindows Script file.wshWindows Script Host Settings file

Odpovědi na otázku

"MS si zacina diktovat, co budeme delat a co ne!!!"   Až si spustíš vir, a ten ti přemázne počítač, tak si pak taky stěžuj u MS, nebo na lampárně ...P.S.  Tento "problém" se tady řešil x-krát, stačí se jenom malinko obtěžovat s hledáním ...

Mám na tento problém free prográmek, odzkoušeno! Napiš mi Tvoji adresu, a já Ti ho pošlu!Měj se Lukin

Je to prosty: staci jen prepsat priponu, soubor odeslat, pak ulozit a nakonec napsat spravnou priponu.