» Poradna » Počítačové sítě

To ste tej poradni dali

To ste tomu dali s tým vzhľadom poradne! Prečo sa musia dobré a fungujúce veci meniť k horšiemu? V tomto prípade priamo k nepoužiteľnému, aj tento príspevok píšem s vypätím všetkých síl.

Písmená sú u mňa niektoré veľké jak kone, niektoré sa nezmestia do svojich políčok, v rozbaľovacích ponukách ani v tomto písacom poli nevidno scroll bary.

Hrôza. Takto si reklamných inzerentov neprilákate, keď tu nikto nebude chodiť. Nad tým by ste sa mali zamyslieť a tiež oni.

Odpovědi na otázku

SOUHLAS!!!
ANI NEVÍM CO TU ZASE DĚLÁM,KDYŽ SE V TOM TADY NEMŮŽU ZORIENTOVAT
H R Ů Z A , D Ě S

DOBRÝ NÁPAD, BUDEME PSÁT VELKÝMI PÍSMENY

KLIDNĚ JSI MOHL TITULEK DOPSAT AŽ DO KONCE: "TO STE TEJ PORADNI DALI ... NA PRDEL".
OPRAVDU JE TO MASAKR, ALE JAK UŽ TADY NĚKOLIKRÁT MEZI ŘÁDKY ZAZNĚLO, DĚLAJÍ PORADNU PRO SEBE A KOMU SE TO NELÍBÍ, MŮŽE JÍT .... JINAM.
TAKŽE PŘÍŠTĚ TŘEBA NA PC.PORADNA.NET, SICE V BARVĚ LILA, ALE BEZ REKLAM, NEPŘEHLEDNÝCH SLOUPCŮ A NESMYSLŮ. TOHLE TEDA FAKT NEMUSÍM.

ta adresa PC.PORADNA.NET mi nefunguje, jak je to správně - chci odtud taky emigrovat někam jinam

barvu lila si mozes prestavit na inu po registracii...

Mne se velice libi!

je to pekne na picu