TNT2-VANTA a HALFLIFE: OPOSING FORCE

Mám desku Gigabyte 586-SG (chipset SiS) a K6-2 366, TNT2-VANTA AGP.
Když spustím hru, tak naběhne až do menu, zvolím nová hra ,chvilku nahrávání a potom to vyhodí zpět do menu s nápisem BAD SURFACE EXTENS a nějaký číslo.
Zkoušel jsem to na opengl i direct3d ,ale je to pořád to samý.
Nevíte někdo co s tím??
Je zajímavý že obyčjnej Halflife to nědělá...beží v pohodě.

Odpovědi na otázku

Ak je HL OF originalka a HL takisto skus si stiahnut najnovsi update pre HL. Ak nieco z toho nie je originalka, ani sa nediv . Ked vidim tu konfiguraciu, tak to asi originalka nebude. Tu ti asi nik neporadi.

Mel jsem ten samej problem.
Vyresil jsem ho tim ze nehraju Half Life ani OF ale jen TFC a CS po netu.
Zkus nahrat nejnovejsi Direct X 8 nebo preinstalovat,samozrejme ze s originalek.

Ted jsem si vzpomel.....Zkus snizit rozliseni v D3d a melo by to slapat.

S DX8 to taky neběží...
Rozlišení mám 640x480 ,to je snad dost málo a nic. Menší už nemá ani smysl dávat.

MOzno ti pomoze nainstalovat najnovsie pathce na Halfika. Niektore mody (cize nove levely) chcu totiz minimalne neviemaku verziu. OF je takisto mod. Ak vsak mas originalku OF, prislusny update je na CDcku a instaluje sa pri instalacii OF.

Ten patch je nainstalovanej. Instaluje se ještě před instalací OF.
Kámoš má RIVU TNT2 32MB a běhá mu to v pohodě ,žádný hlášky.
Myslim že je to možná chyba grafický karty. Přece jen VANTY nejsou nic moc, je to pěknej shit.
Ale je zajímavý když si stáhnu sejvlí pozice od kámoše a nahraju si se doma ,tak to te loudnou a beží to. Trochu divný co???

Ten patch je nainstalovanej. Instaluje se ještě před instalací OF.
Kámoš má RIVU TNT2 32MB a běhá mu to v pohodě ,žádný hlášky.
Myslim že je to možná chyba grafický karty. Přece jen VANTY nejsou nic moc, je to pěknej shit.
Ale je zajímavý když si stáhnu sejvlí pozice od kámoše a nahraju si se doma ,tak to te loudnou a beží to. Trochu divný co???

Tak to musis mit v compu neco co koliduje.Podivej se na zvukovku a dalsi zarizeni.Nahodou se mi tvuj problem podarilo na mojim pocitaci uspokojive vyresit.
Zkousel jsem preinstalovat HF,cekal jsem na onu hlasku a ono se to nainstalovalo bez problemu.Nevim co jsem provedl ze se to povedlo ale uz mi slape.
Moc jsem ti nepomohl,ze.

mne to taky nejde