» Poradna » Mobily

Tmobile nejdou vyuzit neomezena data na leto

Dobrý den, už jsem naprosto bezradný. Jelikož mám u tmobilu firemní smlouvu tak jsem nemohl z důvodu že jsem vážený zákazník využít akci neomezený internet na léto (díky?) tak jsem si z toho důvodu koupil speciálně twist sim kartu za 200kč, ale jelikož jsem ani po 5 hodinách od aktivace sim karty neměl přístup do Můj Tmobile tak jsem zašel na pobočku Tmobilu a tam mi pani řekla že mají přetížené servery a že mám chvilku počkat. Za asi další 3 hodiny to konečně začalo fungovat, koupil jsem si datový balíček za 99kč přesně jak mi poradila a poté se mi ta akce měla zpřístupnit. Balíček vypršel, nabídka neomezených dat nikde... Vyhlásil mi Tmobile snad nějakou osobní vendetu nebo jsem pro ně až příliš významný zákazník??? Za jakoukoliv radu budu rád

Odpovědi na otázku

Rada je jednoduchá, obrať se na T-Mobile.

Moje rada zní: Neřeš hodinu po půlnoci v Poradně, co můžeš během dne vyřešit s operátorem.

📞4603 snad jeste plati.

Jako zákazník s firemním číslem bys měl mít možnost v aplikaci Můj T-Mobile Business si datový balíček aktivovat a zaplatit...mně se to povedlo i když to místy není úplně intuitivní

Jako ten neomezeny? Kde?

Jestli sis po aktivaci datoveho balicku na mesic za 99Kc neaktivoval v aplikaci Muj T-Mobile neomezena data, tak jsi je nemohl mit. Balicek se neaktivuje automaticky.Tak aktivuj balicek za 99Kc znovu a nasledne v aplikaci aktivuj neomezena data.

Pokud vám balíček vypršel, tak jste si aktivoval špatný balíček. Musíte si aktivovat balíček na měsíc 400MB za 99,-. Pravděpodobně jste si aktivoval balíček na den za 99,- - u toho to nefunguje.

Máte pravdu, jen že mi paní v T mobilu řekla aktivujtw si balíček za 99kč, neřekla už že ten správný je schovaný v záložce opakované Balíčky a ten co jsem koupil hned na titulni straně...

Tak jsem mohl pred par dny dopadnou take. Dokonce zadarmo ze dostanu za vernost 10 let balicek na sedm dni v siti na hovory. Odmitl jsem. Zadarmo mi mohli odecist 99 kc z kreditu dobiteho.

No spis bych to videl na vasi uzivatelskou chybu... podminky cerpani jsou jasne