Tmavnuci LCD display

Pri zapnuti ntb. Lenovo 3000 N100, po cca 10-20 sek. stmavne display. Vymenil som striedac dokonca sa mi
podarilo zohnat funkcnu zakladnu dosku ktora zavadu neodstranila. Ako otestovat LCD panel ci je chybny? Pomylilo mato stmavnutie az po nejakom case, ratal som s tym ze to bude bude nejakou vadou na doske - nebola. Len ako sa uistit ze to bude LCD alebo sa stretol niekto s niecim podobnym? Ext.monitor ide.
Vdaka za radu.

Odpovědi na otázku

myslim ze chyba je v tobe nebo v zásuvce

Tmavne to i kdyz je ntb v siti?

tmavne aj ked je v sieti

moze to byt grafickov kartov a lcd ide na inom pc????

to je ntb. - nemam dalsi taky isty ntb aby som to mohol vyskusat

nebo je notebook nastaven na minimální spotřebu a tím dojde ke snížení jasu na LCD monitoru, může to být tak nastaveno napořád - do té doby dokud si to neodblokuješ..... hádal bych v nastavení. A nebo spíš popiš jaké to ztmavení LCD monitoru je ? jestli hodně tmavé nebo spíše.....ne.-.-

je to mtve - moc neda sa nic rozpoznat co je na displ. len biela sa priblizne da rozoznat co tam je...
ako sa da nastavit ta spotreba .... aby to rozsietilo...? Dik