» Poradna » Notebooky

Tma v notebooku

Zdravím, pri řešení problémů kdy jsem se marně snažil propojit notebook s tv.( tv se vždy se propojila jen na krátkou chvíli po restartu notebooku) jsem v nastaveni klikl na : just projector ? Mám to v angličtině ale určitě to má co dělat s obrazem.. Propojil jsem noťas a tv avg kabelem a funguje jen do chvíle kdy má naběhnout my desktop ... takže bootovat?nebo příkazový řádek? Ochh Děkuji předem Lukáš

Odpovědi na otázku

Pokud jsi klikl na Just Projector měl by obraz naskočit (Po připojení) jen na TV. Důvodem černé obrazovky je že obraz by měl zmizet a být zobrazován jen na TV(Po přeložení z angličtiny to dává smysl)

Zmáčkni klávesu Win + P a vyber jen monitor notebooku.

Ja by som hladal problem s pripojenim "tv avg kabelem"Ja poznam AVG len ako antivirak a stoji za ho*no.

AVG, VGA,... hodinky, holínky,... jedno jest

Jj, Jozifek je tydyt bez zakladnich znalosti vyznamu a presto "radi". Nazorny priklad kde konci odvaha a zacina drzost.

Pokud to chces na prehravani multimedii, zapoj tam natrvalo nejaky TV box/mediacentrum, treba Xiaomi Mi TV, Nvidia Shield nebo nejakeho levneho cinana (ackoliv ty nejsou vzdy bezproblemove) a prehavej pomoci nej. Odpadne neustle pripojovani notebooku, bude to mnohem pohodlnejsi...

Já mám v notebooku taky tmu. Proč by mi v něm mělo svítit?

Ty v něm nezapaluješ lucerničku?

Jedou jsem to zkusil a málem mi v něm uhořeli ti malí trpaslíci

Ani deset blikajících a mrkajících RGB LED pásků? Ať si trpajzlíci užijou, když už je nevezmeš na Matějskou...

RGB ne, to se pak porvou o dálkový

Partnerka říká plošnému spoji "městečko"...tak tam se musí svítit, aby místní obyvatelé nezakopli

Mí obyvatelé už mají čelovky Takže lucerničku jen na náměstí.