Tloušťka socketu i s upnutým procesorem

Potřebuji vědět, kolik mm činí tloušťka (síla) socketu i s upnutým procesorem, v mm. No zkrátka převýšení v mm nad úrovní PCB základní desky až po vršek headspreaderu.Předpokládám, že pro socket 1156 a novější jde o totožný rozměr.

Odpovědi na otázku

-technická specifikace je na stránkách Intelu v PDF. -Předpokládám, že pro socket 1156 a novější jde o totožný rozměr.... ...to předpokládáte blbě . Specifikace není v přesnosti na celé mm

To bude tak 7mm ±2mmSchválně proč si myslíš že se tam chladiče upínají pomocí různých mechanizmů, které pruží? Malá nápověda: Piny v socketu jsou malá pérka.

Piny v socketu pruží pouze pro dosažení kontaktu. Jaksi není technicky možné, aby 1150 pinů kladlo odpor stejný odpor jako šroub s pružinou. Skutečný odpor při montáži klade plastová ohrádka.