» Poradna » Programy

Tlauncher - skiny

Ahoj, mám problém. Když si tam dám do Tlauncheru skin který chci, já ho v minecraftu vidím, ale ostatní vidí na mě úplně jiný skin. Nevíte čím to je? Předem díky za zpětnou vazbu

Odpovědi na otázku

Ostatní, to je kdo? Hráči co mají také tlauncher nebo jiný launcher? Každopádně tlauncheru bych se vyhýbal, protože ten jeho skin-system zobrazuje u hráčů jiné skiny než mají. Pokud chceš skin, stačí si zakoupit Minecraft přes minecraft.net.

Díky za odpověď, ale pokud si nemůžu koupit originální mc, je možné najít takový warez mc, kde se skiny zobrazují všem? (warez hráčům i origo hráčům) předem díky za odpověď

Ne.

Díky za odpověď ☺☺