» Poradna » Mobily

Tlačítkový telefon

Splňuje nějaký tlačítkový telefon dual sim všechny tyto požadavky?-dobrá výdrž baterie-2000 kontaktů-automatický zámek kláves-SMS rozděleny na přijaté a odeslané-svítilna-konektor na sluchátka

Odpovědi na otázku

Řekl bych, že většina tlačítkových telefonů splní všechny požadavky, kromě dělení SMS na přijaté/odeslané, protože všechny asi mají konverzace.

Jo treba Nokia (MS) 230 ma desne blbe SMS mam 7 druhu starych tlacitkovych ale tak blby mobil na zpravy jsem jeste nemel. Vydrz baterky ma dobrouSvitilna v nastaveni je

mrkni na Aligátory, vyber si konkrétní model a pak si dohledej pro detaily zbytek v návodu. Aligátor měl myslím SMS rozdělené a svítilnu měl taky.