» Poradna » Ostatní

Tlacitko power+reset

Dobry den vsem, potreboval bych radu od nejakeho kutila. Sestavoval sem komp ale nenasel sem kablik power a tak sem ho zamenil s reset takze ted zapinam resetem nevi nekdo jak jinak vzÿresit kablik reset aby bylo mozne resetovat diky za rady.

Odpovědi na otázku

No potřebuješ tlačítko, dvoulinku a odpovídající konektor do desky... Nic jinýho nevymyslíš. Co to máš za case, že u něho nebylo tlačítko Power?! Zajdi si to nějakého PC obchodu nebo servisu, kablík získáš s trochou štěstí zadarmo...

ty si teda kopyto... a to nemas kablik z kysny nebo si nenasel piny na desce ???

Najit sem samozrejme nasel ale kabel neni.