» Poradna » Mobily

Tlačítko pod displejem Samsung Galaxy s4

Zdravím všechny,zakoupil jsem mobil Samsung Galaxy s4 a zjistil jsem, že dolní tlačítko pod displejem je trochu poškozené. Nechce se mi to hned reklamovat, ale v budoucnu bych to možná chtěl vyměnit. Nevíte, kde se dá tahle součástka sehnat nebo jestli jsou nějaké servisy, kde mi to i vymění?Díky předem za odpověď :)

Odpovědi na otázku

??? Telefon máš nový, tak ho reklamuj, pokud se jedná o nějakou vadu z výroby nebo vadu materiálu. Nechápu, proč honíš "nějaký" servis, kde by Ti tlačítko vyměnili.A jinak podle reklamačních podmínek daných zákonem atd. máš zjištěnou vadu reklamovat ihned, nikoli až někdy. Pokud se prokáže, žeš ho s touto vadou užíval vědomě a nereklamoval ji hned, tak už Ti reklamaci vůbec nemusí uznat.