» Poradna » Notebooky

Tlacitka d a s u nooteboku ACER Aspire

Ahojte,potřebuji radu, protože si už nevím, co vymyslet. Nejdříve se jednalo o klávesy s a d,ale teď k nim přibyl i capslock.Prostě, když je zmačknu, tak nejdou buď vůbec, nebo jdou perfektně, nebo po jednom zmačknutí se objeví např 3x. Prostě jak kdyby měly svá období .Je to hardwarová chyba, ale nevím jaká. Jelikož klávesnici jsem rozebral a vyčistil opravdu důkladně. Napadl mě špatný kontakt té gumy pod klávesou s plochou klávesnice, ale zase si říkám, co by se tam mohlo pokazit.Prosím o jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

Odchází klávesnice, vyměň ji a bude po problému.

Nějaké jiné řešení by nebylo? :)

Používej externí klávesnici přes USB. Je to sice méně kompaktní, ale o to Ti déle vydrží a dá se jednodušeji vyměnit.

a nějaké řešení, které by nějak souviselo s opravou stávající? :D

kolem tisícovky stojí nová klávesnice, pokud na ní nemáš, pořiď si klasickou USB. Pokud na ni nemáš tam vyhoď notebook a neotravuj!

Na co je poradna? Na takové hloupé rady, které napadnou každého b*bce? Zařaď se do toho velmi početného davu, který neumí nic vyřešit pořádně.

Dostal jsi 2 smysluplné rady, ale na každou odpovídáš stylem "A jiné řešení by nebylo?"Tak potom nežádej radu, začni se modlid a očekávej zázrak ! A hlavně se uraz že je tady poradna. Tak pokud poradit NECHCEŠ - tak tu nepiš !!!!!

Jiříčku potřebuješ novou, nejsi první na světě kterému některá písmenka přestala chodit.