» Poradna » Mobily

Titulky

Titulky.com, přihlášení mě pošle na Netusers.cz, provedu registraci, ale heslo je pro Titulky. com nefunkční např. v Kodi. Jak na to? Děkuji předem za radu.

Odpovědi na otázku

A funguje to přihlášení na webu Titulky.com? Pokud ano tak je to problém v Kodi.

Na Titulky.com se nelze přihlásit, jenom do Netusers.cz.

V kodi piš heslo myši na ty virtuální klávesnici. Měl se stejnej problém. Kodi občas ignoruje nějakej znak z hw klávesnice.

Nebo zkus opensubtitles. Neprudej tam s captchou a nezdrzujou downloady.