» Poradna » Programy

Titulky

Ked doinštalujem do windovsu iné písmo z ktorého chcem potom vytvoriť napr. v Sony Vegase titulky, tento soft. vezme do úvahy iba znaky, ktoré neobsahujú interpunkčné znamienka. Keď chcem takýto znak použiť nahradí ho znakom ariálu. Takže mäkčene a dĺžne nie je možné použiť. Teda ani celý nový font. Je to možné odstrániť? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Interpunkční znaménka nemají s "mäkčene a dĺžne" nic společného.Tvúj problém asi je, že font neobsahuje požadované znaky.

podivej se do fora o digitalnim videu na forum.grafika.cz pripadne na www.tvfreak.cz , resilo se to tam