» Poradna » Ostatní

Titulky ve WMP

Po přeinstalování OS na notebooku mi nejdou titulky ve WMP u avi když jsou jako samostatný soubor srt. Předtím to šlo. Mám Windows 7 64bit, instalovala jsem DirectVobSub (VSFilter) 2.41.322 pro 64bit a pořád to nejde. NECHCI návrhy na jiné přehrávače filmů, chci jen, aby mi šly titulky ve WMP. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

WMP nepoužívám, ale zkoušel jsem to. Mám W7_64b a po instalaci VSFilter / DirectVobSub 64b verze mě titulky nešli tak jsem tu 64b verzi odinstaloval a nainstaloval x86 verzi a už to šlo (zkoušel jsem teda jen AVI + SRT ) tohle jsem instaloval - http://www.videohelp.com/tools/VSFilter-DirectVobSubOsobně ale raději používám MPC-HC přehraje i bez dalších doinstalovávání nějakých filtrů a kodeků vše co potřebuju a je pro mě i daleko lépe použitelný co se ovládání a nastavení týče.

Vážně to funguje! Děkuju moc, tohle by mě nenapadlo ;)

Ano, použij 32 bit verzi. (možná to nevíš, ale v PC máš obě verze WMP!) Jako defaultní se používá 32 bitová (i na 64 bit Windows!)