» Poradna » Programy

Titulky se zpožďují oproti filmu

Ahojzpožďují se mi titulky (*.srt, sub) oproti filmu (*.avi) (jen některé tak 5%) (cca o 2 minuty na 45minut avi) co s tím? 23,974 fps avi 23,974 srt- používám kmplayer, který to umí sesynchronizovat, ale když je to synchroní a přesto se opožďují? avi má 45min 23s a km player mi ukazuje celkový čas titulků 46min11spokud titulky otevřu v subtitles tool ukazuje mi to správný čas titulků, takže je neupravím protože jsou správně)stolní DVD přehrávač s tím nemá problém a přehraje to správně. what the fuck

Odpovědi na otázku

koukni na přesnou velikost souboru a na titulky.com najdi ty správné titulky pro tvůj film

mě tohle dělal BS Player, pomohla jeho reinstalace

na titulky.com nic není , a přeinstaloval jsem to už pětkrát ........možná to bude v kodeku - ale který je ten pravý? nehledě na to že kmplayer disponuje vlastními kodeky

když ti nesedí časování titulků, tak přeinstalace nepomůže a kodekama to taky nejni ¨VLC umí s časováním titulků hýbat, ale jen globálně, takže zatímco na jedné scéně to nastavíš přesně a dalších několik to bude sedět, tak o kousek dál už to může být zase úplně rozhozený... anebo si holt dáš tu práci, stáhneš si softík s překvapivým jménem "Titulky" a přečasuješ si to sám přesně, akorát tomu holt budeš muset věnovat nějaký čas

jak jsem psal výše jakýkoliv soft pro úpravu titulků ukazuje čas správně (cca poslední titulky ve 42 min) takže to opravit nende jakmile to začnu přehrávat i v jiných např gomplayer tak je to rozhozený, kmplayer má funkci resync subtitles ale pokud po 5 min přehrávání začnu upravovat čas rozhodí se i čas těch prvních pěti minut . myslel jsem jestli nevíte .....něco jsem opomenul nějaký nastavení apod.... tak nic.......

Prostě ty titulky nejsou k té verzi filmu co máš, přesně to samé mi dělalo u novinek, kde jsem si musel titulky dohledávat a kolikkrát jsem stáhl titulky které časováním neseděly a stáhl jsem jiné a vpohodě....

Dělaj to všechny titulky? ANO - Špatnej přehrávač/kodekNE - Špatný titulky

Normálně bych souhlasil s kolegy, máš špatný titulky - ale jestli tytéž soubory přehraje stolní přehrávač správně, tak bych jednoznačně zkusil jiný přehrávač. Vyhaž zbytečný balast (KM player, kodeky a podobně) a zkus obyčejný MPC (http://mpc-hc.org/) nebo jiny jednoduchy prehravac. To ze jsou titulky "delsi" nez film - by vadit nemelo, titulky by se mely spoustet ve svem casovem kodu - takze rekneme nekdo mohl ukrojit kousek zaverecnych titulku u tveho videa - ale titulky s tim nepocitaji - což je vlastně jedno.