» Poradna » Programy

Titulky se v TV nespustí s filmem, v PC ano

zdravím,Z nějakého důvodu se mi externí titulky přiložené k filmu nechcou přehrát v TV, ale rovnou spustí interní titulky, které nejdou přepnout, pouze vypnout a externí titulky nedetekují.Udělal jsem screenshoty a fotky z TV jak se to asi chová, abyste měli představu.https://imgur.com/a/HYwWyNvNa netu jsem zatim nikde nenašel řešení, ani podobnej problém. Díky

Odpovědi na otázku

Většina vestavěných přehrávačů v TV neumí u MKV titulky... Zkus stahnout jiný formát nebo překonvertuj...

Panak bez problemu...

Kdybych ho nemel doma, ani nepipnu.

Vloz/nahrad je v primo v danem MKV souboru/kontejneru (napr. Pomoci MKV Tool)

Funguje! Děkuju

Pomocí mkv toolnix přemixuj soubor bez interních titulků a pojmenuj výsledný shodně s externími tit. Pak to TV bez problémů přehraje.

Díky za reakci, pán nad tebou už mi poradil a funguje to.

Na TV musíš nastavit správné kódování.

To má vliv jen na zobrazení textu. Ale už jsem to vyresil.