» Poradna » Ostatní

Titulky na You Tube nefungují

Ač mám v nastavení You Tube zatrženo "Vždy zobrazovat titulky", titulky nespustím. Když v pravém dolním rohu kliknu na ikonu titulků, objeví si mi "titulky vypnuto" a nejde to nijak spustit. Dřív mi to normálně fungovalo, teď nevím co s tím. Zrušil jsem i ADBlock a Ghostery.

Odpovědi na otázku

1. Zkus promáznout cookies.2. Pokud nepomůže, založ nový profil (prohlížeče) a zkus to v něm.3. Blokovací doplňky rušit rozhodně nemusíš....