» Poradna » Ostatní

Titulky ke staženému filmu

stahnu film z cztorrent chtel bych aby jsem mohl mit cz titulky kdyz to neni jeste dabovane muzete mi napsat jestli se daji cz titulky nekde k filmu stahnout nebo nejaka rada muze byt na miste diky lidi//Opraven titulek (mail). Příště zkuste psát i trochu čitelně.//

Odpovědi na otázku

Misto hledani titulku (myslim ze i google by ti napovedel) se radsi nauc inerpunkci, tohle se neda cist. Mozna i vetna skladba by nebyla od veci...

zeptej se v komentářích k tomu torrentu. To je asi tak nejlepší varianta.

Jestli máš tu věc na krku k něčemu jinému jak k tomu, aby ti do něj nepršelo tak si je najdeš v opačném případě budeš bez titulků