» Poradna » Programy

Titulky k filmu

Nemáte někdo 1 chytrý a jednoduchý program jak vypálit české titulky k filmu na DVD aby mi pak nečetlo domácí kino jen klikyháky místo - ž š č ř š ě.......

Děkuji

Odpovědi na otázku

Nastavit spravne kodovani cestiny, nebo odstranit diakritiku pokud ji prehravac neumi, nebo z toho udelat DVD video, nebo dostat titulky primo do obrazu.
Pro konkretni radu jsi uvedl prilis malo informaci (spis skoro zadne).

Písni co bys potřeboval vědět, značku domácího kina? Chtělo by to dát titulky napevno do filmu a ne aby srt byla zvlášť..

Našel jsem jak to udělat, ale k tomu musím mít 3 programy a je to dost složité, hledám lepší způsob..

Pokud napevno do filmu (asi nejhorsi moznost, ale kdyz to tak chces), tak to umi Virtual Dub. Teda pokud jde o Avi.

A pokud nepůjde o avi a nepůjdou napevno máš nějaký program který si s tím umí pohrát?

vsoConvert.Naprosto spolehlivý a podporuje háčky i čárky.Vytváří DVD,který hraje bez problémů v jakémkoliv stolním přehrávači.

Mnohokrát děkuji až dolezu domu z práce hned se na to vrhnu

jenže ten stojí 1070 Kč vč. DPH

Ja bych se podival do manualu prehravace jake podporuje znakove sady u externich titulku. Potom bych pouzil program Subtitle processor na prevedeni titulku do te znakove sady
www.slunecnice.cz ...