» Poradna » Programy

Titulky do WMP

vim že sem lamička ale jak spustim ve WMP titulky (mam je ve stejný složce jako film a stejně se jmenujou, film je ve formátu avi a titulky v srt) jo mam WMP11 (mam zato

díky moc

Odpovědi na otázku

WMP měl s titulky vždycky problémy, mně osobně se nikdy nepodařilo, aby se zobrazily. Doporučuju jinej přehrávač, osobně používám BS Player - verzi 1.35 (novější verze je divná a navíc placená nebo s reklamou). Tato verze mi skvěle funguje jak pod XP, tak pod Vistou. Stáhneš ji tady: uloz.to ...

Stačí nainstalovat třeba K-Lite Codec Pack a umí to taky. Není ani třeba nic nastavovat, stačí lamovská instalace typu "next, next, next...". www.slunecnice.cz ...

Když nad tim popřemejšlim, tak by stačilo nainstalovat pouze VobSub, který je také obsažen v různých balíkách kodeků. Radši než K-lite doporučiji CCCP Codec Pack. Je lepší, menší, výkonnější.

Stiahni si FFDShow. Okrem toho uz nepotrebujes ziaden kodek a prehras vsetky sucasne formaty XviD, DivX, H264 a samozrejme titulky. Da sa nastavovat pismo tituliek ich farba a tien. Proste nema konkurenciu.
www.free-codecs.com ...

pctuning.tyden.cz ...

DivxG400 - www.free-codecs.com ...