» Poradna » Mobily

Titanium Backup. Nefunguje zaloha a obnova v Androidu 4.4.2 Kitkat.

Nedari se mi pres Titanium backup zazalohovat data aplikaci. Porad mi to pise ze externi neni mozne ulozit na externi uloziste. Je tam android 4.4.2. Mam ofiko Titana a zkousel jsem ruzne verze a nedari se. I jsem zkousel Helium ale to je na h.... Zazalohuje ale neobnovi. Uz fakt nevim.

Odpovědi na otázku

Už zase? ☺

Co uz zase ?????? Nechapu?