» Poradna » Ostatní

Tisková hlava canon MP 240

Prosím o radu jak demontovat tiskovou hlavu u tiskárny Canon MP 240 a vyčistit jí?Došla mi barva v barevné kazetě ale černá by tam podle ukazatele ještě měla bejt ukazuje že je tam jedna čtvrtina ale asi může kecat.Díky za radu Petr

Odpovědi na otázku

Ukazatelem se nemůžeš řídit a na čištění takovým způsobem co bys chtěl jsou servisy

jestli došla barva je třeba koupit novoujestli je poškozená hlava tak novou tiskárnujakýmkoliv čištěním hlavu pravděpodobně zničíštyhle tiskárny se neopravují ale vyhazují, nová hlava stojí skoro tolik jako nová tiskárna

Je tam tříbarevná cartridge, takže koupit novou.