Tiskárnu nelze nainstalovat

Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že mi nejde nainstalovat tiskárna. Jedná se o tiskárnu HP Deskjet F4580. Při instalaci tiskárny mi vyskočí okno "Povolte všechny procesy HP". Podporu HP jsem zkoušel a nedostal jsem řešení, které by můj problém vyřešilo. Ovladač jsem reinstaloval, všechno od HP jsem též odinstaloval, a i tiskárnu ze "Tiskárny a zařízení" taky odebral. Děkuji za případná řešení

Odpovědi na otázku

Zde máš správné odebrání tiskárny: https://www.sin.cvut.cz/cs/jak-odebrat-tiskarnu-v...

takto jsem tiskárnu odebíral

Píšeš, že nejde nainstalovat tiskárna a pak že jsi ovladač reinstaloval. A pak, že jsi vše od HP (co to bylo?) odinstaloval. Co jsi odinstaloval, když se instalace nedokončila? Jaké tiskárny jsi odebral, když se instalace taktéž nezdařila? Nějak mi to do sebe nezapadá. Mám v tom chaos. ☺

Mám pc od HP, vše co s tiskárnou souviselo jsem odinstaloval. Pak jsem tiskárnu reinstaloval, ale nešlo to, tiskárna není nainstalovaná. Nainstalovanou tiskárnu jsem odebral ještě na začátku aji ze zařízení a tiskáren.

Vložit instalační disk a manuálem, co víc

Je to multifunkce => instaluješ celý molochovitý balík, čistý ovladač Ti nestačí.Předpokládám, že jinou tiskárnu HP nepoužíváš.Co s tím?1) Zjisti, zda neběží příslušné služby HP:services.mscnapř.:Pml Driver HPZ12Net Driver HPZ12HP LaserJet ServiceHP DS Serviceapod.2) Smaž je z Admin konzole cmd:---sc delete "HP DS Service"---dtto pro všechny služby HP.Uvozovky v názvu služby jsou nutné: HP označuje služby s mezerou (= čunárna!)3) Zkontroluj v registru, zda tam nezůstaly nějaké tiskárny:regeditHKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Printers4) Smaž je.5) Restartuj OS.6) Připoj tiskárnu.7) Instaluj sw k tiskárně.Pokud nezvládáš stoprocentně bezchybně práci v cmd a registru:svěř to odborníkovi.

6) Připoj tiskárnu.7) Instaluj sw k tiskárně.Tak zde bych tohle poradi prehodil.U HP (vlastne vetsiny) je vetsinou i v manualu - nainstalujte a behem instalace te vyzve, at pripojis tiskarnu.Naopak to pak dela prave ty prasarny - protoze Win tam vnuti nejaky univerzalni drajvr a je vymalovano...

Děkuji, podařilo se už nainstalovat