» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tiskárna

Po aktualizaci se ztratila na ploše ikona tiskárny HP, mohu ve Wordu tisknout, ale nemohu jí žádným způsobem ovládat, hlásí mi PC v programu chybí dxgi.dll a ještě Explorer.exe-systém Error. V nastavení hlásí požadovaná tiskárna není v seznamu. Je to na servis, nebo přeinstalace OS?

Odpovědi na otázku

Tak zkus odinstalovat a znovu nainstalovat ovladač tiskárny.

Mám ten stejný problém s tiskárnou 125a. Jde z ní skenovat ale tisknout z ni nejde, po odstranění ovladačů už nejde nainstalovat.

http://support.hp.com/cz-cs/document/c04739928Nevím zda něco tu, v mobilu mě to skočí rychle na konec podpory