Tiskárna v XP

Dobrý den, mám na serveru (Novell 5.1) vytvořenou frontu do které normálně tisknu a vše je OK. Problém a první otázka je :Mohu pod Windows XP změnit název tiskárny připojené do této fronty ? (mám tam cosi jako SERVER_FRONTA atd....)Potom - mám print server Edimax, u kterého nemohu změnit jméno fronty již dříve vytvořené. Mám tam tiskárnu na portu 1 něco jako Edimax3P_Q1a pak Edimax3P_Q2 - tohle když změním (stejné nastavení) tak to "nejede" - musí se to taky jmenovat Edimax3P_QXXXXX.Restartovat print server jsem zkoušel ....Díky za rady Kyssling

Odpovědi na otázku

Pokud by to někoho zajímalo, tak to jse snadno v Registry:

Hkey Local Machine\System\Current Control Set\Control\Print\Printers položka Name