Tiskárna tisknoucí "popředu" s LAN

Ahoj, potřeboval bych poradit tiskárnu, mám jen 3 podmínky:1. Tiskárna musí tisknout hořejšek stránky napřed, po směru čtení (kvůli tisku do předtistěných výplatních pásek)2. Aby měla klasický LAN konektor a mohla tedy tisknout ze sítě3. Cenu asi do 5 000 kč.Věci jako jestli bude laserová nebo inkoustová, co to bude za značku, jestli bude mít skener etc. neřeším.Hlavně ten první bod je problém, protože to v podstatě nikdo neuvádí.Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Bod jedna popravdě nechápu. To že se musí trefit do fomuláře OK, ale je přece jedno, jak si vyžádá tiskárna, aby si ten formulář vrátil do zásobníku, ne?Mimochodem, zapomněl jsi to nejzásadnější, vytíženost.PrasatkoPee

Jen doplnim ze bod1 splnuji snad vsechny moderni tiskarny a to predevsim diky ovladaci, kde si nastavujete jak chcete tisnkout.

No přiznám se že to není můj požadavek ale potřebuje to moje přítelkyně k práci, z nějakého úřadu jí ujišťovali že je to nezbytně nutné, no taky to moc nechápu. Vytíženost - tisknout se bude tak 1-2 stránky denně černobíle + občas barevně.

To bych rad videl ten urad, vyplatni pasky s prece tisken kazdy sam, dle toho jaky pouziva IS. A i kdyby tiskla na jiz predtistene formulare (napr danova priznani) tak to zvlada hrave kazda normalni laserovka.

Popravdě, tvůj dotaz nedává vůbec žádný smysl. Ona má vybavit ten úřad, nebo ji něco nařídil úřad (imho nesmysl). Prostě není se čeho chytit.PrasatkoPee