» Poradna » Ostatní

Tiskárna tiskne prázdné papíry a je v režimu "idle"

Dobrý den, mám tiskárnu HP LaserJet Pro MFP 125a, dostala jsem nový macbook a tiskárna začala tisknout prázdné papíry. Instalovala jsem ovladač podle návodu na https://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice... . Ale zkušební stránka po instalaci ovladače vyjela prázdná. Zkusila jsem tiskárnu připojit ke svému původnímu počítači, ale opět tiskla prázné papíry. Toner je tam nový, před týdnem měněný a před 2 dny tiskla tiskárna ještě normálně. Sken mi funguje v pořádku. Nevíte někdo, prosím, co s tím?

Odpovědi na otázku

A nejsou ty prázdné stránky po připojení původního počítače jen tisky z bufferu tiskárny, které zbyly po macbooku?Vypni úplně tiskárnu ze štromu na půl minuty a odzkoušej znovu v původním (starém) počítači.

to jsem udělala několikrát a pořád nic

A máš stažen ovladač pro Tvou verzi operačního systému? Je jich k dispozici několik, pro každou verzi je jiný ....

mám, kontrolovala jsem to

Jedna z více možností. Odpoj na minutu tiskárnu od všeho. Koukni na tiskovou frontu přes ovládací panely a pokud tam je byť jedinný na tisk smaž to

tisková fronta je prázdná a tiskárnu už jsem od všeho odpojila několikrát a pořád nic

Když ti to nejde, co zkusit zavolat nějaký servis!Když ti nejede auto taky si ho sám opravuješ? A nebo když máš chuť na rohlík, taky si ho sám upečeš?Bude to nějaká blbost, technik to odstraní do půl hodiny práce.

pokud má disk může přeinstalovat. Dělával jsem když nešla a nešla komplet i když jen inkoustovka HP. Před pár lety se tu jeden mořil s netiskem někdo mu písl o káblu kratším 2 m. Tazatel pak hlásil Jede na 180 cm dřív šla na 300.